• MnogoChat Russian Chat

  www.matchandtalk.com Yazar 28 Nisan 2013 by admin in Blog, Chat.
  Rus Chat

  Rus Chat

  MnogoChat Russia , Abd, China

  MnogoChat dünya üzerinde omegle ve chatroulette benzeri sitelerinden birisidir. Amerika , Rusya , Fransa, İspanya, Çin gibi büyük ülkelerde popüler olma yolunda devam eden random chat sitesi , Türkiyedede yavaş yavaş ismini duyurmaya başladı.

  Omegle ve Chatroulette gibi sitelerin cıvkının çıktığını düşünüp random chat sitelerinde kendilerine farklı yol arayan insanlar genelde bu tarz siteleri herkesten uzak olmak kaidesiyle tercih etmektedir. Yada ingilizcesi gayet iyi olan veya geliştirmek isteyen kişiler genellikle yabancı rulet sitelerini tercih etmektedir.

  Omegle’nin cıvkını çıkardığımızı düşünürsek bence gayet normal bir davranış :)

  MnogoChat sitesine facebook ve twitter gibi sosyal medya sitelerindeki üyeliklerinizlede bağlanabilir , Ayrıca facebook uygulamalarından face’den çıkmadanda girebilme ihtimaliniz var.

  Dünyanın her yöresinden insanlarla karşılaşabileceğiniz MnogoChat sitesi diğer random chat sitelerine nadiren kullanıcısı daha az olsada yinede kaliteli ve nezih bir ortamı şu anlık içerisinde barındırdığı söylenebilir.

  Çok klasik ve sade görüntüsüyle insanların beğenisini kazandığı söylenebilir, Lakin random chat gibi sırf kullanıcı çekmek için google üzerinde oldukça fazla spam sayfaları olduğuda aşikardır :)

  Manuel ve otomatik arama dışında kendisini çok fazla geliştirdiği söylenemez..

  Diğer özellikleri chatroulette ve omegle sitesine nadiren hemen hemen aynı.

  Bu siteyi kullanabilmek için adobe flash player yüklemeniz yeterli olacaktır. Üyelik ve ücret istemeden ve hiç bir eklenti yüklemeden sohbete katılabilir, dilediğiniz gibi insanlarla sohbet edebilirsiniz.

  Sizi rahatsız eden kullanıcıları yine aynı şekilde reports kısmından omegle sitesindeki gibi şikayet edebilir , gereksiz kullanıcıları sistemden uzaklaştırma ihtimaliniz oldukca yüksek :) Fakat kendi kendini yöneten bir sistem olduğu için next tuşuna basarak sıradaki kullanıcıyla sohbet etmek daha cazip gelebilir.

  MnogoChat Serüveni şimdilik bu kadar iyi sohbetler dileriz :)

2 Responsesso far.

 1. musa diyor ki:

  mnogochat sitesi nasıl bir sitedir bilgi verebilirmisiniz ? teşekkürler

 2. Kamil diyor ki:

  azerbaycanda yaşıyorum seviyeli ve düzeyli arkadaşlar arıyorum bana ulaşabilirseniz sevinirim sohbet odasında günde 8 saat onlineyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>